Biszolin żel balsam mineralny NAMI 100 g

5906365360016

Ostatnie sztuki

24,70 zł brutto

Więcej informacji

BISZOLIN to produkt otrzymywany z biszofitu naturalnego posiadający wszystkie jego właściwości. Biszofit sformował się kilkaset milionów lat temu w skutek wyparowania ekologicznie czystej wody Morza Prehistorycznego i jest naturalnym koncentratem wszystkich mikroelementów w niej rozpuszczonych. Z czasem warstwy biszofitu zostały całkowicie pokryte minerałami osadowymi i obecnie zalegają na głębokości 1100-1700 m od powierzchni ziemi. Wydobywa się je szybami wiertniczymi za pomocą rozcieńczenia wodą. Dlatego sól biszofitu, w przeciwieństwie do soli Morza Martwego otrzymywanej z solanki jezior powierzchniowych, jest absolutnie ekologicznie czysta, ponieważ od momentu utworzenia się przebywa w formie ?zakonserwowanej? i nie jest narażona na działanie środowiska zewnętrznego.


Żel z biszofitem BISZOLIN zawiera naturalny roztwór mineralny soli bromowo-chlorkowo-magnezowych o stężeniu 400-450 g/l, z ponad 30 różnymi mikroelementami. Postać ta umożliwia szybkie wchłanianie przez skórę substancji aktywnych. 

SPOSÓB UŻYCIA : niewielką ilość żelu wmasowywać przez 3 min aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie BISZOLINU 2-3 razy dziennie w ciągu 14 dni, po 10 dniach powtórzyć. Żelu nie należy stosować na rany i skórę zmienioną chorobowo. 

Polecany dla rekonwalescentów i osób aktywnych. 

Składniki/ Ingredients: Magnesium Chloride (Biszofit), Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Aqua. 

KRAJ POCHODZENIA: ROSJA 
Data ważności na opakowaniu 
Opakowanie 190g

Produkt przebadany dermatologicznie 
Nie testowano na zwierzętach 
Zarejestrowano w UE