Fenomenalny mus czyszczący KLAREKO Linia Odświeżająca z różowym grejpfrutem i miętą

5906874939277

EKOLOGICZNY, AROMATERAPEUTYCZNY

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki

26,90 zł brutto

Więcej informacji

EKOLOGICZNY, AROMATERAPEUTYCZNY

 

FENOMENALNY MUS CZYSZCZĄCY

Parę słów od producentek:

Ten niezwykły Mus Czyszczący bezkonkurencyjnie wyczyści umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie, czyli wszystkie powierzchnie gładkie. Bez zarysowań usunie osady i tłuste zanieczyszczenia, pozostawiając połysk i kapitalny zapach. Za pomocą gąbki lub szmatki nałóż mus na zabrudzoną powierzchnię. Po wyczyszczeniu spłucz wodą.

 

Co wyróżnia Fenomenalny Mus Czyszczący KLAREKO ?

Tworząc Fenomenalny Mus Czyszczący chciałyśmy, by skutecznie usuwał wszelkie zanieczyszczenia bez używania rękawiczek i dodatkowej ochrony. Udało nam się to dzięki zastosowaniu składników bezpiecznych dla ludzi i środowiska. Połączyłyśmy delikatność naturalnego mydła ze skutecznością ponadczasowej sody i dobrodziejstwem naturalnych olejków eterycznych. I tak oto powstał Mus delikatny, puszysty, bezpieczny a jednocześnie silny i niezwykle skuteczny.

PO ZUŻYCIU

Zadbałyśmy o to, by nasze opakowania podlegały recyklingowi. Kontynuacja naszych eko działań leży teraz w Twoich rękach.
Po zużyciu odkręć zakrętkę i wraz z butelką wyrzuć do kosza na plastik. Dzięki temu dasz drugie życie opakowaniu i oddech Naszej Matce Ziemi.

W niektórych miastach zakrętki zbierane są na rehabilitację dzieci. Znajdź takie miejsce i połącz ekologiczne działanie z pomocą potrzebującym. Jeśli nie wiesz gdzie oddać zakrętki, zbierz ich większa ilość (np. w pudełko po butach) i odeślij do nas ten adres Mulieres sp. z o.o., al. Piłsudskiego 54, 10-450 Olsztyn.

Różowy Grejpfrut, Mięta

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus paradisi, Mentha piperita), woda, naturalne hipoalergiczne mydło roślinne, wodorowęglan sodu.

INCI: Oleum aetherium (Citrus paradisi, Mentha piperita), Aqua, Saponem pulveris (hypoallergenic, vegetabilis), Sodium bicarbonate.

 

Linia Odświeżająca
z różowym grejpfrutem i miętą

Naturalny eteryczny olejek różowy grejpfrut (Citrus paradisi) – otrzymywany jest ze skórek owoców. Uwiódł nas swoim orzeźwiającym aromatem i cudownymi właściwościami. Ze względu na orzeźwiający zapach i właściwości antyseptyczne jest bardzo dobrym olejkiem do odświeżania i oczyszczania powietrza oraz czyszczonych powierzchni. Ponadto podnosi na duchu, pomaga przy wyczerpaniu nerwowym, depresji, bezsenności, stanach lękowych. Dodaje energii i witalności. Oczyszcza i ujędrnia skórę. Aby wzmocnić jego działanie połączyłyśmy go z olejkiem miętowym.

Naturalny eteryczny olejek mięta (Mentha piperita) – charakteryzuje się rześkim zapachem. Wybrałyśmy go ze względu na orzeźwiający aromat oraz fantastyczne właściwości. Odkaża i odświeża powietrze oraz czyszczone powierzchnie. Jest bardzo skuteczny w przypadku przeziębień, zapalenia górnych dróg oddechowych, łagodzi kaszel, ułatwia oddychanie, zmniejsza ból zatok. Łagodzi bóle głowy. Działa kojąco i łagodząco na skórę. To tylko niektóre z dobrodziejstw, jakie czyni olejek miętowy.