Fenomenalny mus czyszczący KLAREKO Linia Odprężająca ze słodką pomarańczą i lawendą

5906874939260

Mus Czyszczący wyczyści umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki, garnki i patelnie…

Więcej szczegółów

Skontaktuj się z nami

26,90 zł brutto

Więcej informacji

EKOLOGICZNY, AROMATERAPEUTYCZNY

 

FENOMENALNY MUS CZYSZCZĄCY

Parę słów od producentek:

Ten niezwykły Mus Czyszczący bezkonkurencyjnie wyczyści umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie, czyli wszystkie powierzchnie gładkie. Bez zarysowań usunie osady i tłuste zanieczyszczenia, pozostawiając połysk i kapitalny zapach. Za pomocą gąbki lub szmatki nałóż mus na zabrudzoną powierzchnię. Po wyczyszczeniu spłucz wodą.

 

Co wyróżnia Fenomenalny Mus Czyszczący KLAREKO ?

Tworząc Fenomenalny Mus Czyszczący chciałyśmy, by skutecznie usuwał wszelkie zanieczyszczenia bez używania rękawiczek i dodatkowej ochrony. Udało nam się to dzięki zastosowaniu składników bezpiecznych dla ludzi i środowiska. Połączyłyśmy delikatność naturalnego mydła ze skutecznością ponadczasowej sody i dobrodziejstwem naturalnych olejków eterycznych. I tak oto powstał Mus delikatny, puszysty, bezpieczny a jednocześnie silny i niezwykle skuteczny.

PO ZUŻYCIU

Zadbałyśmy o to, by nasze opakowania podlegały recyklingowi. Kontynuacja naszych eko działań leży teraz w Twoich rękach.
Po zużyciu odkręć zakrętkę i wraz z butelką wyrzuć do kosza na plastik. Dzięki temu dasz drugie życie opakowaniu i oddech
Naszej Matce Ziemi.

W niektórych miastach zakrętki zbierane są na rehabilitację dzieci. Znajdź takie miejsce i połącz ekologiczne działanie z pomocą potrzebującym. Jeśli nie wiesz gdzie oddać zakrętki, zbierz ich większa ilość (np. w pudełko po butach) i odeślij do nas ten adres Mulieres sp. z o.o., al. Piłsudskiego 54, 10-450 Olsztyn.

Słodka Pomarańcza, Lawenda

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), woda, naturalne hipoalergiczne mydło roślinne, wodorowęglan sodu.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Aqua, Saponem pulveris (hypoallergenic, vegetabilis), Sodium bicarbonate.

 

Linia Odprężająca
ze słodką pomarańczą i lawendą

Naturalny eteryczny olejek słodka pomarańcza (Citrus sinensis) – otrzymywany jest ze skórek owoców. Nas urzekł nie tylko zapachem, ale także fantastycznymi właściwościami. Odkaża powietrze i czyszczone powierzchnie. Przeciwdziała zaburzeniom snu, relaksuje umysł, znosi stany niepokoju. Sprowadza spokój i opanowanie. Pomaga w bezsenności. Wzmacnia system odpornościowy i może pomóc obniżyć gorączkę w przypadku przeziębień i grypy. Rewitalizuje skórę. Nam fantastycznie komponuje się z lawendą.

Naturalny eteryczny olejek lawendowy (Lavandula angustifolia) – jest olejkiem, który powinien znajdować się w każdym gospodarstwie domowym. Jego cudowne właściwości czynią go jednym z najcenniejszych olejków eterycznych. Wybrałyśmy lawendę ponieważ odświeża i odkaża powietrze oraz czyszczone powierzchnie, odstrasza mole. Przeciwdziała zaburzeniom snu, relaksuje umysł, znosi stany niepokoju, sprowadza spokój i opanowanie. Ułatwia udrażnianie zatok. Regeneruje skórę, ma właściwości antyseptyczne. Dlatego wykorzystując lawendę podczas codziennego sprzątania dbamy o piękną atmosferę w naszym domu.

 

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: