Obniżka! Klareko - Płyn do zadań specjalnych Linia Odprężająca ze słodką pomarańczą i lawendą

Klareko - Płyn do zadań specjalnych Linia Odprężająca ze słodką pomarańczą i lawendą

5906874939321

Skontaktuj się z nami

12,54 zł brutto

-40%

20,90 zł brutto

Więcej informacji

Parę słów od producentek:

EKOLOGICZNY, AROMATERAPEUTYCZNY

DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Przedstawiamy Wam niezwykle funkcjonalną osobliwość, ponadczasowego Mistrza Do Zadań specjalnych KLAREKO. Odnajdzie się bez problemu w każdej sytuacji pozostawiając po sobie jedynie świetny zapach. Używaj wstrząśnięty nie zmieszany.:

Kamień, osad i pleśń? To nie problem.
Wredna rdza? To wyzwanie dla Mistrza Do Zadań Specjalnych.
Wyczyści i odkazi muszlę i deskę toaletową.
Usunie stary kamień i wiekowe osady z muszli toaletowej.
Wyczyści i nabłyszczy urządzenia ze stali nierdzewnej.
Zmiękczy pranie.

Co wyróżnia Mistrza do zadań specjalnych KLAREKO?

Bardzo starannie zadbałyśmy o to, by pomimo swej niepowtarzalnej mocy nasz Mistrz był bezpieczny dla ludzi i środowiska. Własnoręcznie przygotowałyśmy maceraty roślinne i starannie dobrałyśmy naturalne olejki eteryczne. Dzięki temu po użyciu Mistrza nie zostanie żaden problematyczny brud a jedynie blask i aromaterapeutyczny efekt.

 

 

PO ZUŻYCIU

 

Zadbałyśmy o to, by nasze opakowania podlegały recyklingowi. Kontynuacja naszych eko działań leży teraz w Twoich rękach.
Po zużyciu odkręć zakrętkę i wraz z butelką wyrzuć do kosza na plastik. Dzięki temu dasz drugie życie opakowaniu i oddech
Naszej Matce Ziemi.

W niektórych miastach zakrętki zbierane są na rehabilitację dzieci. Znajdź takie miejsce i połącz ekologiczne działanie z pomocą potrzebującym. Jeśli nie wiesz gdzie oddać zakrętki, zbierz ich większa ilość (np. w pudełko po butach) i odeślij do nas ten adres Mulieres sp. z o.o., al. Piłsudskiego 54, 10-450 Olsztyn.

EKO SKŁADNIKI

Słodka Pomarańcza, Lawenda

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), wyciągi z lawendy i pomarańczy na bazie 20% wodnego roztworu kwasu octowego, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Citrus aurantium (Orange) fruit extract, Lavandula extract, Acetum 20%, Aqua.

Linia Odprężająca
ze słodką pomarańczą i lawendą

Naturalny eteryczny olejek słodka pomarańcza (Citrus sinensis) – otrzymywany jest ze skórek owoców. Nas urzekł nie tylko zapachem, ale także fantastycznymi właściwościami. Odkaża powietrze i czyszczone powierzchnie. Przeciwdziała zaburzeniom snu, relaksuje umysł, znosi stany niepokoju. Sprowadza spokój i opanowanie. Pomaga w bezsenności. Wzmacnia system odpornościowy i może pomóc obniżyć gorączkę w przypadku przeziębień i grypy. Rewitalizuje skórę. Nam fantastycznie komponuje się z lawendą.

Naturalny eteryczny olejek lawendowy (Lavandula angustifolia) – jest olejkiem, który powinien znajdować się w każdym gospodarstwie domowym. Jego cudowne właściwości czynią go jednym z najcenniejszych olejków eterycznych. Wybrałyśmy lawendę ponieważ odświeża i odkaża powietrze oraz czyszczone powierzchnie, odstrasza mole. Przeciwdziała zaburzeniom snu, relaksuje umysł, znosi stany niepokoju, sprowadza spokój i opanowanie. Ułatwia udrażnianie zatok. Regeneruje skórę, ma właściwości antyseptyczne. Dlatego wykorzystując lawendę podczas codziennego sprzątania dbamy o piękną atmosferę w naszym domu.