Solanka z zabłocia do kąpieli 1 L

5901549957044

Skontaktuj się z nami

9,50 zł brutto

Więcej informacji

Solanka z Zabłocia wydobywana jest od 1892 r. w miejscowości uzdrowiskowej Zabłocie Solanka i zawiera największą na świecie zawartość jodu dochodzącą do 140 mg/litr.

 

Mikroelementy występujące w solance posiadają następujące właściwości:

-Regenerują organizm po całodziennym zmęczeniu psychicznym i fizycznym

-poprawiają wygląd i sprężystość skóry

-usuwają objawy zmęczenia

-wspomagają komfort oddychania

-nawilżają śluzówkę

-pomagają w profilaktyce schorzeń dróg oddechowych

 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje jod za jeden z pierwiastków, którego przyjmowania w odpowiedniej ilości jest niezbędne do prawidłowego rozwoju i utrzymania dobrego stanu zdrowia.

Zastosowanie:

Kąpiel z dodatkiem solanki zaleca się stosować kilka razy w ciągu tygodnia dodając od 300 ml do 1000 ml solanki.

Przeciwwskazania:

Nie stosować przez osoby z nadczynnością tarczycy oraz uczulone na którykolwiek ze składników a w szczególności jod i brom.

Oryginalna Solanka z Zabłocia wydobywana jest od ponad 120 lat z odwiertu "KORONA" w miejscowości uzdrowiskowej Zabłocie Solanka z głęboko położonych złóż wód leczniczych jodowo-bromowych. Jest to naturalny surowiec o potwierdzonych właściwościach leczniczych (Świadectwo nr 1/Z wydane przez Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska w Katowicach) przeznaczony do pielęgnacji zdrowia i urody, tradycyjnie stosowanych do kąpieli i inhalacji.

Solanka z Zabłocia jest produktem wyjątkowym na skalę światową ze względu na stabilną, przebadaną i udokumentowaną największą zawartość jodu na świecie dochodzącą do 140 mg/litr.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: