Czym zajmuje się nasza firma?

Ułatwianiem Wam dostępu do zdrowych, naturalnych i pysznych produktów. Zastanawiacie się skąd taki pomysł i dlaczego nas pasjonuję ta tematyka?

W naszej rodzinie mamy 5 alergików, w tym dwie osoby wspomagające się dietą bezglutenową, oraz jednego diabetyka. Z własnego doświadczenia wiemy, że odpowiednią dietą i naturalną pielęgnacją ciała można uzyskać naprawdę zadowalające efekty w walce z różnymi dolegliwościami.

Uważamy, że nie ma jednego uniwersalnego sposobu odżywiania się dla wszystkich i do każdego problemu trzeba podejść indywidualnie.

Testujcie różne rozwiązania, próbujcie nowości i pamiętajcie, że najważniejsze żeby Wam smakowało :)

Ilu z Was podczas codziennych zakupów nie ma czasu przeczytać dokładnie etykiety na produkcie?

Zrobiliśmy to za Was, w naszym sklepie staramy się dobrać produkty o najlepszych i najprostszych składach.

Gabriela

G.jpg

Dzień dobry! Ukończyłam ichtiobiologie i ochronę środowiska wodnego na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, moje główne zainteresowania od kilkunastu lat dotyczą: tematyki rozważnego odżywiania, naturalnej pielęgnacji ciała oraz makijażu. Jestem typowym siorbaczem yerby, herbat i ziółek. Chętnie odpowiem na Państwa pytania w tych dziedzinach.

Dorota

D.jpg

Witajcie! Jestem technikiem technologii żywności, dbam o to, by w Grządce produkty były najwyższej jakości i warte Waszej uwagi. Jestem od dzieciństwa alergikiem, więc zwracanie uwagi na odpowiednią dietę, było mi przeznaczone od urodzenia :) Od kilkunastu lat czytam książki i artykuły o tematyce zdrowego odżywiania, ziołolecznictwa i medycyny naturalnej, mam nadzieję, że moją wiedzą i doświadczeniem pomogę Państwu.

A Ty chcesz zmienić swoje odżywianie na lepsze? Tak po prostu dla samego siebie ;)

Zamów produkty prosto z Grządki do domu.

Grządka - tu zakiełkuje Twoje zdrowie...