BŁONNIX NASIENNA ŁUPINA BABKI JAJOWATEJ 100G FLOS

5907752643644

Skontaktuj się z nami

10,50 zł brutto

Więcej informacji

BłonniX to w pełni naturalny produkt, w skład którego wchodzi 100% łupiny nasiennej babki jajowatej (Plantaginis ovatae seminis tegumentum Forssk) niezwykle bogatej w polisacharydy śluzowe oraz błonnik.

Łupina nasienna babki jajowatej intensywnie absorbuje wodę i pęcznieje, a przez to tworzy 
w jelitach duże ilości obfitego i łagodzącego żelu. 

W skutek tego działania stolec powiększa się, następuje jego zozmiękczenie, co ożywia perystaltykę jelit i zmniejsza czas przechodzenia masy kałowej przez poszczególne odcinki okrężnicy.
Ze względu na właściwość pobudzania metabolizmu i pracy jelita, preparat szczególnie polecany jest osobom cierpiącym na zaparcia.
BłonniX bardzo skutecznie przywraca i utrzymuje systematyczność wypróżnień, i co ogromnie istotne, jego regularne stosowanie nie powoduje uzależnienia.
Efekt pęcznienia w przewodzie pokarmowym zmniejsza również wyraźne uczucie głodu, co przedłuża odczucie sytości po posiłkach i tym samym wspomaga odchudzanie.
BłonniX dzięki naturalnym właściwościom łupiny nasiennej babki jajowatej wchodzącej w jego skład, niezwykle pomocny jest więc w odzyskaniu, jak i zachowaniu pawidłowej masy ciała.
Dodatkowo, systematyczne przyjmowanie preparatu BłonniX zmniejsza poziom tzw. "złego" 
i całkowitego cholesterolu w surowicy krwi.

Jest to efekt wtórny spowodowany przez przyspiesznie perystaltyki jelitowej i wiązanie cholesterolu przez śluz.

Skład:
100% łupina nasiennej babki jajowatej
produkt pakowany w folię
postać sypka

Wskazania:
Obniżona perystaltyka jelit, zaparcia, zespół jelita drażliwego, uchyłkowatość jelita, dieta odchudzająca, dieta oczyszczająca, niedobór błonnika, stany zapalne jelit (osłona), wspomagająco w nadkwasocie i hemoroidach.

Stosowanie:
Jednorazowo -1 łyżkę lub saszetkę rozpuścić w 100 ml płynu (sok, jogurt) i wypić, popijając dodatkowo szklanką płynu.
Dziennie- do 4 razy dziennie - sugerowane 3 dawki. Zaleca się rozpoczynanie kuracji od mniejszych dawek dziennych (mogą wystąpić wzdęcia).
Preparat zawsze należy rozpuścić w płynie i dodatkowo popić (200 ml). Informacje dodatkowe: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.